ARCHIWUM

Dobra inscenizacja

We wtorek 12 czerwca uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” obejrzeli w Teatrze Lalek „Banialuka” przedstawienie „Buratino”.

Ania G.:
Przedstawienie bardzo mi się podobało. Śmieszna była ta scena, w której żaba jeździła na rowerze. Główny bohater, Buratino był cały z drewna. Miał malutką, czerwoną czapeczkę. Przypominał Pinokia. Wyrzeźbiony został przez dziadka. Podobała mi się również scenografia. Była bardzo kolorowa. Muzyka też była zabawna.

Maciek K.:
To była dobra inscenizacja, dobre oświetlenie. Ładnie śpiewali. Uczestnikom podobało się.

Kuba Ż.:
Bardzo mi się to przestawienie podobało. Było bardzo wesoło. Fajna muzyka. Warto było się wybrać do Banialuki.

Karolina:
Spektakl był wesoły. Zrozumiały. Aktorzy śpiewali piosenki. Bardzo mi się podobało.

Rafał:
To był świetny spektakl. Zarówno ruchy sceniczne, jak i dialogi były dla mnie jedną wielką komedią. Aktorzy animowali między innymi marionetkami i pacynkami. Wspaniała inscenizacja z humorem. Lepsza od ostatniej „Oresteji?”.

Asia Z.:
Była to bajka o małym chłopcu wyrzeźbionym z kawałka drewna. W tym przedstawieniu spodobały mi się kolory.

Monika:
Bardzo ciekawe przedstawienie. Opowiadało o chłopcu, który był łatwowierny,  każdemu wierzył.

Kuba B.:
Bardzo mi się podobała rola Malwinki, dziewczyny wpatrzonej w siebie, dziewczyny która chciała uczyć głównego bohatera arytmetyki i dobrego zachowania. Spektakl był bardzo wesoły. Aktorzy dobrze grali swoje role. Świetna była muzyka i świetne były dialogi. Warto też wspomnieć, że spektakl miał swoje przesłanie: człowiek nie powinien być naiwny. Przedstawienie bardzo mi się podobało. Było zabawne.

tekst: redakcja „Tornado”
fot. Jolanta Górny