ARCHIWUM

I ośmiu krasnoludków

W Szkole Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącym Zgromadzenia Córek Bożej Miłości obejrzeliśmy przedstawienie „Królewna Śnieżka i ośmiu krasnoludków”. Tym razem w postaci z bajki wcielili się nauczyciele placówki. Pomysł na przedstawienie, kolorowa scenografia, barwne kostiumy, muzyka bardzo nam się podobały. Gratulujemy odwagi scenicznej i wrażliwości artystycznej. Dziękujemy za zaproszenie.

fot. Jolanta Górny