ARCHIWUM

Koncert na trzecim piętrze

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” wysłuchali 29 stycznia koncertu orkiestry działającej przy Szkole Branżowej I Stopnia nr 4 w Bielsku-Białej.Uczniowie zaśpiewali kolędy, pastorałki i piosenki popularnych wykonawców takich jak De Mono czy Ania Dąbrowska. Na bis artyści wykonali dwa przeboje zespołu Enej: „Lili” i „Skrzydlate ręce”. Koncert odbył się w Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym „Teatr Grodzki” w sali konferencyjnej na trzecim piętrze. W spotkaniu wzięli udział również pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej i  pracownicy Centrum Integracji Społecznej.

Jakub Ż:
– Bardzo mi się podobała ta orkiestra. Śpiewali znane piosenki z radia i telewizji. Można było pośpiewać razem z zespołem.

Jakub B:
– Bardzo fajnie, że mogłem uczestniczyć w tym koncercie. Czekam na następny.

Joanna S:
–  Podobały mi się dziewczyny jak śpiewały kolędy oraz polskie piosenki. Chciało mi się tańczyć przy muzyce Enej.

Gosia:
– Fajnie się bawiłam.

Marcin:
– Bardzo fajnie było, przyjemnie. Podobało mi się jak grali.

Andrzej:
– Bardzo ładnie śpiewali.

Ania G:
– Koncert bardzo mi się podobał. Były takie radosne kolędy. Bardzo lubię je nucić. Pośpiewałam z artystami. Było sympatycznie.

Marcin K:
– Było super i bardzo mi się ten koncert podobał.

Asia Z:
– Ogólnie koncert był taki skoczny, ciekawy, ale mi osobiście się nie podobał, bo to nie moje klimaty muzyczne, w sensie współczesne piosenki.

Agnieszka:
– Ładnie śpiewali kolędy. Podobały mi się inne piosenki. Sylwia Grzeszczak.

Rafał:
– Koncert bardzo mi się podobał, zarówno ten repertuar kolęd, jak i piosenek zwyczajnych, które na co dzień grają stacje radiowe. Wrażenie zrobiły na mnie wokale dziewczęce, ich barwy głosu. Uwielbiam oglądać muzyczne talent show w telewizji.

Janusz:
–  Najbardziej podobało mi się, jak śpiewaliśmy razem polskie kolędy. Koncert był udany. Chciałbym, żeby było więcej takich muzycznych spotkań.

Marcin W:
–  Było fajnie. Podobała mi się ta muzyka, jak grali na gitarach i organach. Było wesoło. Klaskaliśmy i śpiewaliśmy razem z zespołem.

Artur:
– Tańczyłem. Grałem. Klaskałem.

Ola:
– Bardzo fajnie się tego słuchało. Nawet tego pana, który grał i zapowiadał. Znam go ze szkoły podstawowej.

Sebastian:
– Jestem bardzo zadowolony. Bardzo mi się podobało.

Ewelina:
– Fajnie było. Podobało mi się i fajnie, że śpiewali. Odstresowałam się.

Monika:
–  Super było. Piosenki były znane. Trochę podśpiewywałam. Szkoda, że nie było tańców, bo nogi same rwały się do tańca.

Antoni:
– Ten koncert był taki jakby na czasie i dość spokojny. Można było pośpiewać sobie niektóre kolędy i dużo takich znanych piosenek.

Karolina:
– Bardzo podobał mi się ten koncert. Najlepsze były piosenki zespołu Enej. Wytańcowałam się za wszystkie czasy (na siedząco), naśpiewałam się i naprawdę było super. Fajne piosenki, melodie rockowe i różne takie. Gitarzysta superowo grał, ten na trąbce też.

 

tekst: redakcja „Tornado”
fot. Rafał Pawlus