ARCHIWUM

Piękne prace

Seniorzy z Katolickiego Domu Opieki „Józefów” 20 maja obejrzeli wystawę Natalii Kosińskiej „Kocham to i kropka”.

– Wystawa dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń i prawdziwych wzruszeń. Fascynujący świat zwierząt wymalowany nieznaną nam wcześniej techniką kropkowania, wzmocniony niesamowitą scenografią i artystycznym klimatem zachwycił nas, zaspokoił wszelkie wrażliwości i zapewnił emocje, które długo pozostaną w naszej pamięci.  Dodać należy, iż od wielu już lat szczycimy się intensywną współpracą z Teatrem Grodzkim, która zapewnia nam wiele radości i satysfakcji.
W. M.

– Z tysięcy kropek pani Natalia stworzyła tak piękne prace. Patrząc na kota, wydaje się, że swoimi sugestywnymi oczami coś nam przekazuje. Największe wrażenie wywarła na mnie praca przedstawiająca pingwiny. Może to mama albo tata pingwin poucza swojego potomka. Wszystkie prace są piękne. To wszystko było bardzo wzruszające, piękne. Pani Natalia z pewnością jest osobą bardzo pracowitą, wrażliwą i cierpliwą, osobą kochającą zwierzęta i otaczający ją świat.                                                                                                                
Maria

– Wystawa zrobiła na mnie duże wrażenie. Były tam zwierzęta i ptaki malowane kropkami. Mniejsze i większe kropki tworzyły piękne obrazy. Trzeba dużo wyobraźni i cierpliwości, by z kropek wymalować tak piękne i przyciągające uwagę obrazki. Nie umiem wyrazić zachwytu nad talentem Pani Natalii. Bardzo chętnie obejrzałabym następną wystawę z tak piękną twórczością.                  Życzę Pani Natalii dalszych pięknych wystaw, które na pewno zachwycą zwiedzających.
Maria

– Pani Natalia w przepiękny sposób przedstawiła obrazy zwierząt i ptaków. Zachwyciły mnie. Życzę pani Natalii wielu wystaw, a wszystkim zwiedzającym pięknych wrażeń, które na pewno długo pozostaną w ich pamięci.
Irena

fot. Jolanta Górny