ARCHIWUM

Raport z działalności WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ „Jesteś Potrzebny” BSA TEATR GRODZKI

Mimo trudnych chwil pragnę poinformować Państwa, iż instruktorki naszego Warsztatu  Terapii  Zajęciowej JESTEŚ POTRZEBNY BSA TEATR GRODZKI  uruchomiły krojownię i szwalnię  ubrań ochronnych a także maseczek.

23.04.2020 przekazaliśmy 50 ubrań ochronnych dla DPS Borowa Wieś- Mikołów oraz 20 ubrań ochronnych dla DPS SOAR w Bielsku–Białej.

24.04. 2020 roku przekazaliśmy 30 ubrań ochronnych dla SZPITALA WOJEWÓDZKIEGO W BIELSKU-BIAŁEJ oraz 30 ubrań ochronnych dla DPS w Czernichowie.

To  wszystko by się nie stało, gdyby nie zjawiła się Grupa Społeczna  „Szyjemy maseczki dla Bielska-Białej” pod wodzą Anity Szymańskiej wraz z koleżankami i rycerzami, którzy półtonowy bel materiału wnieśli na drugie piętro (w starym budownictwie). Współpracuje również z nami Fundacja Arka i wielu anonimowych ludzi  za co im i wszystkim,

Wielkie Dzięki

Zarząd BSA TEATR GRODZKI pragnie serdecznie podziękować wszystkim instruktorom i pracownikom Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny” za ogromny wkład pracy, inwencję twórczą i pracę na rzecz ludzi potrzebujących pomocy.

Magdalena  Wojtczak
Prezes BSA TEATR GRODZKI

Jan Chmiel
Kierownik WTZ