ARCHIWUM

Spektakl w artterapii

W środę 15 marca w sali artterapii instruktorzy i uczestnicy naszego warsztatu obejrzeli przedstawienie „Złotowłosa i trzy misie”. Bajkę przygotowała Agnieszka Woźnica-Wątroba, instruktorka pracowni sztuki użytkowej i jej podopieczni. W rolę narratora wcieliła się Ania Gołąbek, która starała się wyraźnie czytać i interpretować tekst. Bajka bardzo się podobała publiczności. Największym zainteresowaniem cieszyły się rekwizyty, które zostały wykorzystane w przedstawieniu. W większości wykonane przez uczestników pracowni sztuki użytkowej.
– Bardzo fajny jest powrót do lat dziecięcych. W miarę słuchania i oglądania przedstawienia rosła ochota i ciekawość na to, aby się tymi ładnymi rekwizytami pobawić – dodała pani Kasia.
– W trakcie prób trochę rekwizytów zostało uszkodzonych, lecz z pomocą pani Agnieszki udało nam się je naprawić – powiedziała Monika.
– Bardzo mi się podobało. Najczęściej pod kierunkiem pani Basi Rau robimy zupełnie inne przedstawienia. Bardziej poważne – powiedział Andrzej.
Łukasz Kwaśny

fot. Jakub Baszak