ARCHIWUM

Świetna zabawa

– Impreza rozkręciła się na dobre. Na pierwszy ogień poszła muzyka disco polo. Kilku uczestników miało niespożyte pokłady energii, trudno było ich nakłonić do zejścia z parkietu. Dałem się nawet namówić na taniec z panią Agnieszką, a to dlatego, że zmienił się styl muzyki z disco polo na rockroll i muzykę pop. Odpowiadała mi muzyka serwowana przez didżejkę. Mogłem się trochę poruszać, pogadać z uczestnikami. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał okazję bawić się na takiej zabawie, potańczyć i spędzić miło czas z koleżankami i kolegami.
Łukasz

– To była świetna zabawa karnawałowa. Mogłam sobie potańczyć. Była super pani Dj. Muza była „zabójcza”. Były zabawy, konkursy. Uwielbiam tańczyć.
Agata

– Bawiliśmy się wybornie. Od disco polo po twista aż po piosenki zagraniczne. Czas umilała nam pani didżejka. Była zabawa w pociąg. Jechaliśmy przez Warszawę, odwiedziliśmy kraje Europy aż wylądowaliśmy na polskim weselu, tańcząc kaczuszki. Zabawa karnawałowa była wyśmienita. Mam nadzieję, że będzie więcej takich tanecznych imprez.
Andrzej

–  To była przepiękna zabawa. Wybawiłam się. W tańcu czuję się jak gwiazda na niebie, lśnię i błyszczę.
Martyna

–  Bardzo dużo tańczyłam. Sprawiało mi to ogromną radość. Muzyka była bardzo dobrze dobrana do zabawy. Byłam zmęczona, ale bardzo szczęśliwa. To była najlepsza zabawa w moim życiu.
Natalia