ARCHIWUM

Występy w akademii muzycznej

Obraz-104

Grupa teatralna Warsztatu Terapii Zajęciowej „JESTEŚ POTRZEBNY!” pojechała 25 lutego do Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach – Instytutu Jazzu na zaproszenie organizatorów projektu „W harmonii z naturą i z sobą. Elementy ekologii w działaniach artystycznych i pedagogicznych”.
Koncert „Czas na marzenia” zaczął się o godz.10.30. Wystąpili w nim: wokaliści Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej, zespół Tańca Integracyjnego ze Szkoły Podstawowej nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Chorzowie, Zespół Teatralny „Pudełko” z WTZ „Promyk” Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Św. Stanisława Kostki w Katowicach z prezentacją „Pudło marzeń”, i my – grupa teatralna z Bielska-Białej z przedstawieniem „Ole i Trufa”. Sala teatralna była przestronna. Występowały na przemian grupy teatralne i wokaliści. Zapowiadała ich Renata Danel, gospodarz tej imprezy. Występy podobały się publiczności.
– Bardzo mi się podobało nasze przedstawienie. Jestem z was dumny. Cieszę się, że mogłem zobaczyć was, jak występujecie na żywo – powiedział kierownik.
Po występie od razu pojechaliśmy do Bielska-Białej.
Ewelina Gryglewicz, Iza Szczybrocha

Obraz-095

Obraz-107

Obraz-059

Obraz-005

Obraz-022fot. uczestnicy pracowni dziennikarskiej i fotografii