ARCHIWUM

XIII Festiwal Twórczości Warsztatowej

Andrzej Sekta i Rafał Pawlus wystąpili 18 października na XIII Festiwalu Twórczości Warsztatowej w Miejskim Domu Kultury w Lipniku. Wykonali piosenkę pt. „Pod papugami” z repertuaru Czesława Niemena.
– Scena w Lipniku jest duża i wygodna. Byłem lekko chory. Choroba zblokowała mój głos i trochę nieczysto zaśpiewałem. Myślę, że następnym razem będzie zdecydowanie lepiej. Miałem okazję zobaczyć występy moich kolegów i koleżanek z innych placówek z Bielska-Białej. Występy bardzo mi się podobały, a najbardziej Ola Nykiel. To wspaniała osoba o anielskim głosie –  powiedział Andrzej.
– Organizatorzy i widzowie nam pogratulowali. Bardzo im się podobało. Zachwyciły mnie utwory w wykonaniu Martyny Pasierbek i Aleksandry Nykiel. Obie dały piękne recitale – dodał Rafał.
Artyści dostali pamiątkowy dyplom, statuetkę i słodkie upominki. Tegoroczny festiwal zatytułowano „Trzynastego w czwartek” i miał charakter przeglądu prezentacji artystycznych. Imprezę  zorganizowało Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Port” w Bielsku-Białej.
Rafał Pawlus, Andrzej Sekta

fot. Jakub Baszak