ARCHIWUM

Dzień ze sztuką

W Galerii ROK obejrzeliśmy wystawę Tadeusza Procnera „Wracając do siebie”. Zobaczyliśmy piękne rzeźby i płaskorzeźby z lipowego drewna. W drodze powrotnej do warsztatu na placu Wojska Polskiego przypatrywaliśmy się kolejnej wystawie „Słowo, kształt liter, forma myśli”. Tu uważnie czytaliśmy każde słowo. Obie ekspozycje bardzo nam się podobały. Spotkanie ze sztuką zakończyliśmy własnymi kompozycjami 😉

fot. Jolanta Górny