admin
Trochę Wenecji :)
Wspólną pracą, wytrwałością i ogromną cierpliwością udało nam się ułożyć aż 2000 puzzli! Dzięki temu możemy dziś podziwiać piękny krajobraz Wenecji, który powstał kawałek po kawałku. Najważniejsze w tym wszystkim była jednak współpraca, wzajemna pomoc i radość z bycia razem. Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy coś wspólnie i pokazaliśmy, że razem możemy osiągnąć naprawdę wiele! Continue reading
I ośmiu krasnoludków
W Szkole Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącym Zgromadzenia Córek Bożej Miłości obejrzeliśmy przedstawienie „Królewna Śnieżka i ośmiu krasnoludków”. Tym razem w postaci z bajki wcielili się nauczyciele placówki. Pomysł na przedstawienie, kolorowa scenografia, barwne kostiumy, muzyka bardzo nam się podobały. Gratulujemy odwagi scenicznej i wrażliwości artystycznej. Dziękujemy za zaproszenie. Continue reading
Krem z marchewki
U nas wiosennie. Zupa krem z młodych marchewek i roladki z tortilli z tuńczykiem i warzywami. Pycha! Continue reading
Dla mamy
We własnym rytmie
Tak nam się spodobały warsztaty w Brennej, że postanowiliśmy dać się ponieść wyobraźni i po prostu zacząć filcowanie we własnym rytmie. Continue reading
Trochę relaksacji
W Teatrze Fabryka im. Jana Chmiela obejrzeliśmy pokaz z instrumentami relaksacyjnymi w wykonaniu grupy seniorów prowadzonej przez Natalię Smyk i Aleksandrę Małecką. Mogliśmy spróbować zagrać na bębnach, misach tybetańskich, dzwonkach i wielu innych instrumentach. Bardzo nam się podobało. Continue reading
W galerii BWA
Boa wzornikowe, Wykroje z życia, Zgon niewygasłych żalów, Lewitująca lamperia, Pompon bum bum bum – to tylko kilka z tytułów prac, które zobaczyliśmy dzisiaj w galerii sztuki BWA. Spotkanie ze Sztuką sprawiło nam sporo radości i zachęciło: bierzmy się do dzieła – też tak potrafimy 🙂 Continue reading
Cudeńka z gliny
W Koziej Zagrodzie
Wyjazd do Brennej trochę się opóźnił. Z powodu dużej ilości samochodów na parkingu przed warsztatem, autokar miał problem z zaparkowaniem. Podróż do celu nie zajęła nam wiele czasu, bo po prostu nie było korków na drodze. Na miejscu powitała nas jedna z pań, pracownica zagrody. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Po załatwieniu wszystkich spraw organizacyjnych mogliśmy wejść do budynku. Znaleźliśmy się w sali, gdzie było dosyć ciepło. W pomieszczeniu panował półmrok. Continue reading









