ARCHIWUM

Bajeczne przedstawienie

obraz-058

W czwartek 23 stycznia uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej  „Jesteś Potrzebny!” wraz z instruktorami wybrali się do Teatru Muzycznego w Gliwicach na spektakl pt. „Kot w butach”. 

– Czytałem kiedyś „Kota w butach”. Chciałem się przekonać jak to będzie wyglądało w teatrze. Cały spektakl miał bardzo fajną oprawę muzyczną. Do każdej części były dopasowane piosenki, które dobrze komponowały się z wypowiadanymi kwestiami aktorów. Największe wrażenie wywarła na mnie orkiestra. Muzyka na żywo. Właśnie to mnie najbardziej zaskoczyło.
Łukasz K.

– Sceny były trochę komediowe. Śmieszyła mnie scena, w której wygłupiały się myszy. Tak słodko tańczyły. Byłem pierwszy raz w teatrze muzycznym w Gliwicach.
Rafał P.

– To było bajeczne przedstawienie. Podobała mi się Młynarzowa jak śpiewała z Pumą. Pamiętam, że były drzewa. Takie wiklinowe.  Stały koło domku czarownicy. Jeszcze pamiętam Kruka, który machał skrzydłami. Potem ciągle krakał. Bardzo podobało mi się, że kot mówił ludzkim głosem i razem z Jankiem wyruszyli w podróż.
Asia S.

– Ładnie tańczyli, śpiewali. Muzyka była fajna. Na żywo.
Mariusz

– Było tak bajkowo. Dużo kolorowych scen. Fajna muzyka. Czułam się troszeczkę tak, jakbym byłam w bajce.
Asia Z.

– Bardzo się ucieszyłem z wyjazdu do Gliwic, bo to była moja pierwsza w życiu wizyta w teatrze muzycznym. Przedstawienie bardzo piękne. Oddawało wiele uczuć. Raz były wesołe momenty, a raz bardzo smutne. Aktorzy mieli bardzo ładne kostiumy.
Andrzej S.

Sondę przygotował Arkadiusz Gołuch