ARCHIWUM

Bal u Gałczyńskiego

DSCN5725+

26 stycznia uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” wzięli udział w balu karnawałowym w Zespole Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego w Wapienicy.

Jakub: Najpierw pani dyrektor szkoły Magdalena Bulińska  przywitała wszystkich zebranych gości. Zabawa zaczęła się od Marsza Radeckiego.
Świetnie się bawiłem. Zostałem królem balu! Miałem świetną tancerkę Agatkę, uczennicę ze szkoły w Wapienicy. W nagrodę dostałem pluszowego misia i klocki Lego. Chodziłem do tej szkoły i wspominam ten czas mile.

Andrzej: Mogłem spotkać się z nauczycielami, którzy mnie uczyli w tej szkole. Bal był zorganizowany z okazji święta patrona szkoły Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Pani dyrektor ciepło przywitała gości z „Portu” i „Teatru Grodzkiego”. Impreza bardzo mi się podobała.

Arek: Muzyka nie była w moim stylu. Większości były to rytmy disco polo. Fajnie było zobaczyć panią Maję, instruktorkę z Portu i uczestników z poprzedniego warsztatu. Szkoda, że nie było na naszej zabawie moich dwóch ulubionych kolegów.

Wiesiu: Podobał mi się taniec i muzyka.

Gosia: Uwielbiam tańczyć. Tańczyłam prawie ze wszystkimi. Mogłam porozmawiać z innymi ludźmi.

Asia Z: Nawet dosyć fajnie się bawiłam. Powiem szczerze, że muzyka była dosyć fajna, chociaż nie lubię disco polo. Lubię inne style muzyczne np. dance. Spotkałam się z nauczycielami, którzy mnie uczyli. To był ciekawy dzień.

Stanisław: Spotkałem miłych ludzi. Dobrze mi się tańczyło.

Natalia: Cieszę się, że mogłam tańczyć z przyjaciółmi. Bal odbył się na sali gimnastycznej. Podobały mi się konkursy.

Antoni: Trochę się pobawiłem. Jak dla mnie była za głośna muzyka. Musiałem z tego huku wyjść i dać odpocząć moim uszom. To nie był mój repertuar. Odniosłem wrażenie, że w większości była to muzyka dopasowana do ludzi młodszych. To nie była muzyka dla starszych.

Sebastian: Bardzo mi się podobało.

Karolina: Najbardziej podobało mi się to, że mogłam przywitać się z nauczycielami, którzy mnie uczyli. Od roku ich nie widziałam. Bardzo tęsknię za szkołą, nauczycielami, którzy mi pomagali. Zabawa była super. Wybawiłam się za wszystkie czasy. Uwielbiam muzykę i taniec. Podobały mi się również konkursy.

Anita: Dobrze się bawiłam. Tańczyłam. Podobała mi się muzyka. Myślę, że było trochę za głośno.

Monika: Super się bawiłam. Później bolały mnie trochę nogi. Jestem zadowolona z zabawy.

Aleksander: Bardzo mi się podobała Agnieszka przebrana za myszkę Miki. Bardzo dużo czasu musiała poświęcić na przygotowania. Nawet kolczyki jej pasowały. Była ładnie uczesana i miała piękny makijaż.

Mariusz: Fajnie się bawiłem. Tańczyłem z Natalią i z innymi dziewczynami.

Maciej K: Nudziła mnie muzyka, ponieważ nie była w moim rytmie. Nie było takich żywych przebojów jak zwykle na zabawie karnawałowej. Podobały mi się konkursy: szukanie swojej partnerki i taniec w parach.

Ewa: Bardzo mi się podobało. Lubię taniec i zabawę.

Maciek P: Bardzo fajnie tańczyło mi się w parze z Ewą. Ewa wygrała żabkę a ja misia. Bardzo podobały mi się konkursy, zwłaszcza ten na najlepsze przebranie.

Agnieszka: Tańczyłam z kolegami i koleżankami. Bardzo lubię tańczyć. Podobały mi się również konkursy. I nagrody, jakie mogliśmy wygrać.

Asia S: Chodziłam do tej szkoły i chciałam sobie przypomnieć tamte momenty. Podobały mi się konkursy. Najbardziej podobała mi się piosenka zespołu Piersi „Bałkanica”.

Tekst opracował Łukasz Kwaśny

DSCN5726+

DSCN5717+

DSCN5766+fot. uczestnicy pracowni dziennikarskiej i fotografii