ARCHIWUM

IV Raport z działalności WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ „Jesteś Potrzebny” BSA TEATR GRODZKI

Dzisiaj, 15 maja 2020 r. przekazaliśmy kolejną partię – 100 sztuk ubrań ochronnych dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Przekazaliśmy również 130 skrojonych ubrań do uszycia dla Grupy Społecznej „Szyjemy maseczki Bielsko-Biała”.Wszystko to, by się nie stało, gdyby nie działania Grupy Społecznej „Szyjemy maseczki  Bielsko-Biała” pod wodzą Anity Szymańskiej wraz z koleżankami oraz ich rycerzami.

 WTZ „Jesteś Potrzebny” kontynuuje zajęcia zdalne.

W związku z pandemią koronowirusa i decyzją Wojewody Śląskiego o zawieszeniu działalności warsztatów terapii zajęciowej oraz mając na uwadze wsparcie rehabilitacyjne naszych podopiecznych, Warsztat Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny” uruchomił  pracę zdalną w dwóch kategoriach:

– porady psychologiczne,

– zajęcia zdalne z dziennikarstwa i fotografii.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo instruktorzy kontaktują się z uczestnikami, ustalają sposoby komunikacji, metody realizacji  i sposoby weryfikacji aktywności.

Zajęcia zdalne prowadzone są od 14 kwietnia aż do odwołania.

Zarząd BSA TEATR GRODZKI pragnie serdecznie podziękować wszystkim instruktorkom- terapeutkom i pracownikom Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny” za ogromny wkład pracy, inwencję twórczą i pracę na rzecz ludzi potrzebujących pomocy.

ZDRÓWKA I PODZIĘKI

Magdalena Wojtczak
Prezes BSA TEATR GRODZKI

Jan Chmiel
Kierownik WTZ

fot. Jolanta Górny