ARCHIWUM

Obrazy kropką malowane

5 maja obejrzeliśmy wystawę prac Natalii Kosińskiej ”Kocham to i kropka”, którą wcześniej mogliśmy poznać dzięki Internetowi na naszej stronie warsztatowej. Wystawa została przygotowana w wersji online w ramach zajęć zdalnych ze względu na covid-19. Dzisiaj, Jan Chmiel – kierownik warsztatu uroczyście otworzył wystawę. Wśród zwiedzających była prezes Bielskiego Stowarzyszenia Artystycznego TEATR GRODZKI Magdalena Wojtczak i wielu innych pracowników stowarzyszenia. Od 5 maja prace naszej koleżanki można zobaczyć na żywo w sali konferencyjnej na trzecim piętrze budynku Teatru Grodzkiego z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa.

– Gdy rysuję, zaczynam się czuć naprawdę dobrze. Uspokajam się. Relaksuję. Cieszę się, że rysunki mi wychodzą. To moja pierwsza wystawa. Jestem naprawdę szczęśliwa i zadowolona. Rysowałam głównie zwierzęta. Czułam się przy tym taka spokojna. Rysowanie sprawia mi naprawdę ogromną przyjemność i wielką radość. Kocham to. Cieszę się, że moja praca została doceniona.
Natalia Kosińska

– Zobaczyłem piękne obrazy kropką malowane. Krowa, kot, miś. Jak patrzyłem dłużej na rysunki to stawały się dla mnie ożywione. Najbardziej podobała mi się krowa. Przypominała człowieka.
Andrzej

fot. Jakub Baszak