ARCHIWUM

Ostatni raz przed wakacjami

Dzisiaj byliśmy ostatni raz na praktykach przed wakacyjną przerwą. Pracuje nam się bardzo dobrze i lubimy to, co robimy. Cieszymy się, że możemy zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się w tym kierunku. Teraz czas na zasłużony odpoczynek, a po wakacjach wrócimy zwarci i gotowi do dalszej pracy.

fot. Joanna Hutyra