ARCHIWUM

Pomocni gimnazjaliści

Sześcioosobowa grupa chłopaków z Gimnazjum nr 7 w Bielsku-Białej przyszła 5 marca do Warsztatu Terapii Zajęciowej JESTEŚ POTRZEBNY! Kierownik Oktawian Poździk oprowadził gości po warsztacie. Opowiadał, czym dana pracownia się zajmuje. Po przerwie każdy chłopak był przydzielony do jednej pracowni.
– Mam problemy z emocjami. Szybko się denerwuję. Jestem wulgarny – powiedział młody chłopak przydzielony do naszej pracowni.
– Jak siedzisz tak na krześle to jesteś spokojny. Nigdy bym nie powiedziała, że masz problemy z zachowaniem – stwierdziła instruktor pracowni dziennikarskiej.
Wizyta chłopaków z gimnazjum głównie miała na celu pomoc uczestnikom. Chłopak, który był w naszej pracowni, miał pisać pod moje dyktando. W międzyczasie, kiedy się zastanawiałam, on grał na komputerze, co mnie bardzo rozpraszało. Gdy coś wymyśliłam, pomagał mi, ale po każdym zdaniu dawał „enter”. Nie podobało mi się to. W pewnym momencie przyszli jego koledzy i głośno z nim rozmawiali. Chłopcy sami wyszli z pracowni, ale po chwili znowu wrócili. Mnie osobiście to bardzo przeszkadzało.
Sylwestra