ARCHIWUM

Wesołe przedstawienie

W czwartek 24 stycznia uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś Potrzebny!” obejrzeli w Teatrze Lalek „Banialuka” przedstawienie pt. „Smacznego, proszę wilka!”.
Jakub B:
– Przedstawienie opowiadało o małym zajączku, który wędrował po lesie i szukał swojego taty. Spotkał wilka, z którym się zaprzyjaźnił. To była taka nietypowa przyjaźń. Po śmierci wilka, mały zajączek bardzo za nim tęsknił.

Asia S:
– Śmieszna była scena, jak wilk szukał kleszcza. Podobała mi się również scena, jak gąska spotkała wilgę. Wilga ładnie wyglądała w  kolorowych  piórkach. Aktorzy ładnie śpiewali. Podobała mi się muzyka. Taka muzyka mnie relaksuje. 

Andrzej:
– Spektakl bardzo mi się podobał. Bajka bardzo zabawna. Były też  smutne momenty. Bardzo podobała mi się scenografia, stara kanapa, stare okna drewniane.

Jakub Ż:
– To przestawienie było bardzo wesołe. Bardzo mi się podobało. Warto wybrać się do Banialuki.

Ania G:
– Najbardziej podobało mi się jak kurczaki wyskakiwały z garnka. Były śmieszne dialogi. Po spektaklu mieliśmy okazję zrobić sobie wspólne zdjęcie z lalkami. W przedstawieniu zobaczyliśmy panią Barbarę Rau, która od wielu lat występuje w Teatrze Lalek Banialuka i jest instruktorką w naszym warsztacie.

Asia Z:
– Cały spektakl bardzo mi się podobał. Był ciekawy i zabawny.

Rafał:
– Trochę to wszystko było podobne do kultowej kreskówki WILK I ZAJĄC, z tym, że tam – to główny bohater chciał złapać zająca, a tu – ten drugi chce się z wilkiem zaprzyjaźnić i używa tytułowego zwrotu, częstując go marchewką. Super komedia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

tekst: redakcja 'Tornado”
fot. Katarzyna Gwiżdż